TUZCUOĞLU KALİTE ANLAYIŞIYLA EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat işleri, ev taşımacılığı evrelerinin, mobilya, elektronik eşyalar veya farklı malzemelerin ziyan almaması gerekçesiyle zorunlu düzenlemelerin yapılması içeriğiyle, belirli bir düzenle icra edilmesidir. Evde bulunan tüm eşyaların toplanması, ambalajlanarak ziyan ihtimaline karşılık önlem alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınacakları daireye taşınıp yeni alanlarına yerleştirilmesi aşamalarını içerir.

 

EVDEN EVE TAŞIMA NEDİR? NASIL VE NE ŞEKİLDE İCRA EDİLİR?

Evden Eve Nakliyat, evinizde var olan eşyaların taşınılacak eve transferinde, evinizde bulunan eşyaların hasar görmesini ortadan kaldırıcı önlemlerle birlikte, uzman bir kadro tarafından demonte ve kurulum işlerinin de gerçekleştirildiği elit bir taşıma sistemidir.

 

EVDEN EVE NAKLİYE HİZMETLERİ

Evden Eve Nakliyat sadece eşyaların taşınması anlamında yapılabileceği gibi, yeni evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Eşyaların zarar görmesine karşı korunması niyetiyle, oldukları mevkide demonte süreçleri ve sarma işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve taşınması ile tekrar monte edilmeleri ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmesi işlemleri evden eve nakliyat süreçlerinin merkezini meydana getirmektedir.

Nakliye işleminin en hatırı sayılır aşaması ve vazgeçilmezi haline gelen evden eve nakliyat, işinin hakikaten ustası bir firma tarafından sonuçlandırılmadığı durumda ciddi ve çözümü uygun olmayan sorunlara ortam oluşturabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için emanet ettiğiniz şirketin, alanında yetkin ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile güvenilen bir firma olması zorunludur.

Evden eve nakliye hizmetinde en fazla ehemmiyet gösterilmesi gereken öğe paketlemedir. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, teçhizat ve eşyalarınızın, kullanım özelliklerine göre belirlenen çeşitli ambalaj malzemeleriyle paketlenerek nakliyat amacıyla hazırlıklı duruma getirilmeleri uç noktada önemlidir.

Kaliteli ve ustalaşmış bir destekle arızasız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve nakliyat anlamı itibariyle nedir? sualini bir çok kişi sormakta ve bu kavramın yanlızca taşınma şeklinde tasavvur edilmesi de sınırlı bir bilgi şeklinde kabul edilmektedir. Ev taşıma sürecinde hemen fiiliyata başlamadan önce, makul bir programlama süreci yapılmalıdır.

Şirketimizin sahasında ihtisas sahibi olmuş ve aynı zamanda tecrübeli eleman kadrosu desteği ile, evden eve nakliyatın bütün zahmetinden kolayca kurtulabilir ve az bir zamanda yeni belirlediğiniz mekana geçebilirsiniz.


EVDEN EVE NAKLİYAT EYLEMLERİ KAPSAMINDA GERÇEKLEŞTİRİLEN FAALİYETLER

- Ön inceleme: Eşya taşıma projesinin tam içeriğiyle sorunsuz uygulanması adına taşınacak mekanda tetkik manasında olan ve ayrıca kurumumuzun ücretsiz sunduğu ekspertiz hizmetimizden faydalanmalısınız.

- Sigortalama: Nakliye sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliye süreçleri sırasında olası ve istenmeyen durumlara ve olaylara karşı teminat kapsamına dahil eder.

- Sökme ve Monte: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde sarımları, araca muntazam istiflenebilmesi ve daha emniyetli nakledilmesi için söküm işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Ayrıca Gardrop ve dolaplar gibi demonteleri yapılmış mobilyalarınız, taşındıkları adreste sizin belirttiğiniz şekilde konumlandırılarak yeniden ekibimizce kurulumları yapılır.

- Ambalaj seçimi ve Paketleme: Taşınacak mekanda var olan tüm materyaller ve diğer tüm eşyalar için alternatif paketleme gereçleri kullanılmak suretiyle sarım işlemleri yapılmaktadır.

- Taşıyıcı araca yükleme: Sökümleri ve de paketlemesi yapılan möble ve diğer yüklerinizin nakliye esnasında sarsıntılara karşı muhafazaları, araca düzgün yerleştirilerek yüklenmesine bağlıdır.

- Yerleştirme: İstenilen mekana nakilleri yapılan ve monte edilen eşyalarınız sizin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya uygun duruma getirilir.

- Depolama: Ev eşyası barındırma programı bulunan kurumumuzla bağlantı kurarak gerekli korumalı sandıklarınızı talep edebilir, birinci sınıf ve emniyetli ev eşyası depolama hizmeti alabilirsiniz.

Şirketimizce Evden eve nakliyat faaliyetleri alanında özellikle eşya güvenliği hususuna çok dikkat edilir. Organize bir işletme olmanın verdiği mütehassıs perspektif neticesinde, eşyaların zayi olması veya zarar görmesi gibi vakaların önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun uyguladığı ücret düzeni ile, herkes kolayca söz konusu hizmetten yararlanabilecektir. Eşyalarınızın en kısa zamanda ve güvenilir şartlar çerçevesinde nakliyesi ve konumlandırılması için, firmamıza daima itimat edebilirsiniz.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  By Fahreddin TAŞKIN

  İstanbul'da asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan nakliye şirketlerini araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliyat şirketinin alternatiflerine göre daha nitelikli olduğunu gördüm ve evimin nakliyesi için bu firmayla anlaştım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Selçuk bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gerçekleşti. Hiçbir sorun görmedim. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'lulara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  Byn Kevser KARAMANLI

  Bir yakınımın önerisi sonucunda İstanbul Tuzculuğu Nakliyatla görüştüm ve bu şirketle eşyalarımı taşıdım. Enver bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşıma işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde evden eve nakliye işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzculuğu Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Cafer KARAHAN

  İstanbul içinde ikamette bulunduğum evimi Tuzculuğu Nakliye şirketiyle Van'a taşıdım. Tuzculuğu Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda başarılı bir kurum. İleri düzey bir yapıları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde bulunan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve aynı zamanda düzenli bir iş yapma şekilleri vardı. Tuzculuğu Taşımacılık firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.