TUZCUOĞLU NAKLİYAT FİRMA PROFİLİ

tuzcuoğlu nakliyat

Lojistik kapsamında 1893'ten beri hizmet verdiğimiz zaman dilimi içinde sayısız kişi, şirket ve kamu kuruluşuna nakliye işi yapmış olan Tuzcuoğlu Nakliyat, bu alanda önemli lojistik kuruluşları içerisinde bulunmaktadır.

Müşterilerine nitelikli ve ayrıca güvenceli iş yapan Tuzcuoğlu Nakliyat, evveliyatından beri güçlü referanslar elde etmiştir.

Tuzcuoğlu Nakliyat kurumsal özelllikleri, şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlemlerinde kullandığı 4 adet ortanca büyüklükte ve 5 adet 10 lastikli nakliyat kamyonu, bölgesel asansörlü evden eve taşımacılık alanında faydanıza sunduğu 3 farklı seyyar asansör kamyonu, eşya muhafaza işlemleri için 1600 metrekare dahili kısmı mevcut olan, emniyetli antreposu ve aynı zamanda nakli yapılacak her yük ve eşyaya uygun olacak şekilde derlenmiş ambalaj malzemeleri depolarından oluşmaktadır. Bununla birlikte şirketimizin, hizmet sağladığı birey ve kuruluşların taşınma gereksinimlerine sıkıntısız cevap verebilme hedefiyle istihdam ettiği, tamamı kendi özel branşlarında deneyim sahibi ve tecrübeli çalışan kadrosu bulunmaktadır.

"Mükemmel Kalite, Eksiksiz Hizmet" özdeyişiyle, müşterilerine bir vaat veren firmamız, müşterilerinin isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenli bir şekilde ve doğru zamanda sağlanmasını reel kalite politikası olacak şekilde içselleştirmiştir.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • By Fahreddin TAŞKIN

  İstanbul'da asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan nakliye şirketlerini araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliyat şirketinin alternatiflerine göre daha nitelikli olduğunu gördüm ve evimin nakliyesi için bu firmayla anlaştım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Selçuk bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gerçekleşti. Hiçbir sorun görmedim. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'lulara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  Byn Kevser KARAMANLI

  Bir yakınımın önerisi sonucunda İstanbul Tuzculuğu Nakliyatla görüştüm ve bu şirketle eşyalarımı taşıdım. Enver bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşıma işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde evden eve nakliye işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzculuğu Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Cafer KARAHAN

  İstanbul içinde ikamette bulunduğum evimi Tuzculuğu Nakliye şirketiyle Van'a taşıdım. Tuzculuğu Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda başarılı bir kurum. İleri düzey bir yapıları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde bulunan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve aynı zamanda düzenli bir iş yapma şekilleri vardı. Tuzculuğu Taşımacılık firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.