İSTANBUL ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

istanbul asansörlü nakliyat

Taşınma işlemi herkes açısından zahmetli ve karmaşık bir gereklilik durumunda bulunsa da sektörel ve teknik altyapıdaki gelişmeler neticesinde bu dönemlerde önemli biçimde kolaylaşmış ve emniyetli duruma gelmiştir.

Asansörlü taşımacılık veya büro taşımacılığı, bu gelişmelerden bir tanesidir ve taşınma işlevini fazlasıyla basit bir hale getirmiştir. Nakliyesi sıkıntılı ve büyük malzemelerin, asansör aracılığı ile taşınmaları, daha az bir sürede ve ayrıca nispeten emniyetli biçimde mümkün olmaktadır. Asansör kullanmakta olan nitelikli bir nakliyat firması yardımı ile ev veya ofis taşıma eskiden olduğu kadar sıkıntılı bulunmayacak ve adeta sorunsuz sona erdirilecektir.

Asansörlü taşımacılık alanında kendi kurumsal mobil ve kurmalı asansörleriyle hizmet sunan işletmemiz, eşya ve yüklerinizin zarar görmeden transferlerini temin eder.

Asansörlü Evden eve taşımacılık süreçleri öncesinde planlama yapılır. Taşınacak eşya ve malzemelerin belirlenmesi sonrasında asansör aracının gerekeceği eşyaların olması, nakliye programına asansör kullanımı da eklenir. Asansörlü nakliyat yardımıyla birey gücünün yetmeyeceği ağırlık ve büyüklükte olan eşya ve malzemeler, kolaylıkla taşınabilir. Asansör kullanılarak yapılan taşıma etkinlikleri, daha az zamanda sonuçlandırılır. İnsanların çok daha geniş bir sürede taşıyabildiği mobilya ve beyaz eşyalar, asansörlü taşıma işlemleri yardımı ile dakikalar zarfında istenilen mekanlarına yerleştirilebilir.

Asansörlü Nakliye Ücretleri, binanızın çevresel şartlarına, kat durumuna ve sevk edilecek asansörlü nakliye aracına göre farklılık göstermektedir. Maliyet hususunda esas alınan husus ise taşıma asansörünün kullanma süresinin uzunluğudur.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  By Fahreddin TAŞKIN

  İstanbul'da asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan nakliye şirketlerini araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliyat şirketinin alternatiflerine göre daha nitelikli olduğunu gördüm ve evimin nakliyesi için bu firmayla anlaştım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Selçuk bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gerçekleşti. Hiçbir sorun görmedim. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'lulara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  Byn Kevser KARAMANLI

  Bir yakınımın önerisi sonucunda İstanbul Tuzculuğu Nakliyatla görüştüm ve bu şirketle eşyalarımı taşıdım. Enver bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşıma işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde evden eve nakliye işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzculuğu Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Cafer KARAHAN

  İstanbul içinde ikamette bulunduğum evimi Tuzculuğu Nakliye şirketiyle Van'a taşıdım. Tuzculuğu Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda başarılı bir kurum. İleri düzey bir yapıları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde bulunan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve aynı zamanda düzenli bir iş yapma şekilleri vardı. Tuzculuğu Taşımacılık firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.