İSTANBUL OFİS TAŞIMACILIĞI

istanbul ofis taşıma

Tuzcuoğlu Nakliyat, İstanbul Ofis Taşıma firmaları içinde güçlü kurumsal özelllikleri ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti düşüncesiyle öncü bir firmadır.

Ofis transferi öteki nakliye türlerinden ayrıcalıklı bir biçimde daha fazla özen ve aynı zamanda potansiyel isteyen bir nakliyat işidir.

Büronuzun nakliyesi işlemlerinde kurumumuza ulaştığınızda öncelikle ekspertiz hususunda vazifelendirdiğimiz personelimiz taşınacak yere gelerek ofisi tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde nakil programı yapılır.

Nakil günü taşımamn daha aktif ve kolay olabilmesi doğrultusunda iş yerinizdeki eşya ve malzemeler odalara ayrılarak nakledilir. Arşiv dolapları ve masaların söküm işlemleri daha süratli olması sebebiyle şarjlı vidalama tercih edilmektedir. Tüm iş yeri eşyaları avrupadan ithal baloncuklu kraft kağıtlara sarılarak paketlenir. Dosya ile masa aksesuarları kolilenmek suretiyle üzerine açıklamaları yazılmak suretiyle karışıklık engellenir.

İşletmemiz büro taşımacılık hizmetlerini teminat altına almaktadır.

İstanbul Ofis Taşıma kapsamında senelerdir önder konumunu korumakta olan işletmemiz Tuzcuoğlu Nakliye, itimat ve profesyonellik ile İstanbul'lılara hizmet vermektedir.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  By Fahreddin TAŞKIN

  İstanbul'da asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan nakliye şirketlerini araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliyat şirketinin alternatiflerine göre daha nitelikli olduğunu gördüm ve evimin nakliyesi için bu firmayla anlaştım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Selçuk bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gerçekleşti. Hiçbir sorun görmedim. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'lulara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  Byn Kevser KARAMANLI

  Bir yakınımın önerisi sonucunda İstanbul Tuzculuğu Nakliyatla görüştüm ve bu şirketle eşyalarımı taşıdım. Enver bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşıma işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde evden eve nakliye işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzculuğu Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Cafer KARAHAN

  İstanbul içinde ikamette bulunduğum evimi Tuzculuğu Nakliye şirketiyle Van'a taşıdım. Tuzculuğu Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda başarılı bir kurum. İleri düzey bir yapıları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde bulunan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve aynı zamanda düzenli bir iş yapma şekilleri vardı. Tuzculuğu Taşımacılık firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.