İSTANBUL ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

istanbul şehirlerarası nakliyat

Şehirlerarası nakliye, şehiriçi taşımaya nispeten uzak uzaklık konu edinen taşıma şeklidir. Taşımacılık anlamında ayrımı yoktur. İllerarası taşımada mesafe çoktur. Bu gerekçeyle, bu gaye doğrultusunda sevk edilecek taşımacılık vasıtalarının uzak yola dayanıklı ve güvenli olması icap etmektedir. Şirketimizin faydanıza sunduğu illerarası lojistik vasıtaları, dirençli ve güvencelidir.

 

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT NE DEMEKTİR?

Çağımız nakliye teknolojisinin gelişim göstermesiyle, çelik kasa vasıtaların kullanışlılığı ve güvenliği fazlalaşmıştır. İller arası Nakliyat aşamalarında, en iyi vasıtaları kullanan kurumumuz, hızlı ve hassas taşıma eylemleri uygulamaktadır. Yurdumuzun her tarafına şehirler arası nakliye hizmeti sunan teşekkülümüz, kişi ve kurumların taşınma isteklerine en ciddi biçimde cevap sunabilmek için, gereken ihtiyaç duyulabilecek şartları icra etmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat operasyonlarında, birikimli bir kadro görev yapar. Ayrıca organisazyonumuzun kullandığı ayrıcalıklı bir mekanizma neticesinde son derece sağlam taşımacılık hizmetleri gerçekleşmektedir.

 

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT İŞLEMLERİ

Yerinde İnceleme işlemiyle taşımacılık süreçleri başlar ve lüzumlu olan vasıta, eksper tarafından saptanır. Müşterimiz ile karşılıklı sözleşme akabinde tüm eşyalar sigorta kapsamına alınır. Hassas malzemelerin kendine özgü paketleme malzemeleriyle paketlenmesi ve öteki taşınacak materyalin paketlenmesi aşamasından itibaren, asansör kullanılarak çelik kasa araca, eşyalar yüklenir. İlk aşamada ağır ve mukavemetli mobilyalar indirilir ve akabinde kırılgan ev eşyaları ve cihazlar istiflenir.

Kapalı kasa vasıtalarımızın ev eşyası taşıma hizmeti adına spesifik bir şekilde imal edilmesiyle, şehirlerarası taşımacılıkta eşya güvenliği tam anlamda sağlanmaktadır.

Şirketimiz için Müşteri memnuniyeti asıl hedefimizdir.

Şehirler arası taşıma hizmetlerinde, paketleme ve korunaklama işlemleri özeldir. Uzak yolun problemleri ile yerleşilecek ilin fiziksel durumu göz önüne alınır ve bunlara göre paketleme metodları uygulanır. Paketlemeden itibaren araç içi istifleme süreci yapılır. Titizlikle uygulaması yapılan ambalajlama ve istif sayesinde eşya ve malzemeleriniz ziyan görmemektedir. Şehirlerarası nakliye adına mecburiyet arzeden bütün belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz alanlarında uzman, mesleklerinin gerektirdiği sahip soförlerdir. İşletmemizin ve çalışanlarımızın sahip bulunduğu izin belgeleri sayesinde, yol güzergahında çıkacak tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden böylece engellenmiştir. Kurumumuz tonaj konusunda tedbirli davranmaktadır.

İllerarası taşıma fiyatları, taşınılacak yörenin mesafesi, kapalı kasa taşıtın niteliği, talep edilen ek seçenekler ve taşıma vasıtasının tonaj kapsamı gibi koşullara bağlıdır. Kurumumuz, şehirler arası nakliyat işlemlerinde en yerinde bir kapsamda ücret belirlemektedir.

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  By Fahreddin TAŞKIN

  İstanbul'da asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan nakliye şirketlerini araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliyat şirketinin alternatiflerine göre daha nitelikli olduğunu gördüm ve evimin nakliyesi için bu firmayla anlaştım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Selçuk bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gerçekleşti. Hiçbir sorun görmedim. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'lulara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  Byn Kevser KARAMANLI

  Bir yakınımın önerisi sonucunda İstanbul Tuzculuğu Nakliyatla görüştüm ve bu şirketle eşyalarımı taşıdım. Enver bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşıma işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde evden eve nakliye işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzculuğu Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Cafer KARAHAN

  İstanbul içinde ikamette bulunduğum evimi Tuzculuğu Nakliye şirketiyle Van'a taşıdım. Tuzculuğu Nakliyat şehirler arası taşıma hususunda başarılı bir kurum. İleri düzey bir yapıları var. Firmaya teşekkür ediyorum. Dairemde bulunan bütün eşyaları ambalajladılar. Titiz ve aynı zamanda düzenli bir iş yapma şekilleri vardı. Tuzculuğu Taşımacılık firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.