İSTANBUL ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

istanbul uluslararası evden eve nakliyat

İstanbul yahut yakınlarında uluslar arası ev nakliyesi alanında da çalışma yapan kurumumuz, bu alandaki faaliyetlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı ülkeye sevk edileceğinden dolayı kayda değer oranda daha tedbirli hareket etmektedir.

Kuruluşumuzun sahasında uzmanlaşmış ve aynı şekilde deneyimli çalışan kadrosu yardımı ile, uluslar arası nakliye alanında da taşınmanın tüm zorluğundan kolay bir şekilde kurtulabilir ve en kısa zamanda yeni belirlediğiniz yere eşya ve yüklerinizi taşıyabilirsiniz.

Uluslararası Ev eşyası Taşıma mevzuunda ihtiyacınız bulunuyorsa İstanbul Tuzcuoğlu Lojistik şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Uluslar arası Ev Taşıma Hizmetleri organizasyonlarında daha çaplı bilgi edinebileceğiniz bazı siteler;

 

ÖRNEK YORUMLAR

 • avatar img
  By Fahreddin TAŞKIN

  İstanbul'da asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan nakliye şirketlerini araştırdım. Tuzcuoğlu Nakliyat şirketinin alternatiflerine göre daha nitelikli olduğunu gördüm ve evimin nakliyesi için bu firmayla anlaştım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Selçuk bey ile irtibat halinde olduk ve eşyalarımın taşınması gerçekleşti. Hiçbir sorun görmedim. Herhangi eşyam hasar almadı. Firmanın tüm elemanlarına ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Bu firmayı tüm İstanbul'lulara da tavsiye ederim.

 • avatar img
  Byn Kevser KARAMANLI

  Bir yakınımın önerisi sonucunda İstanbul Tuzculuğu Nakliyatla görüştüm ve bu şirketle eşyalarımı taşıdım. Enver bey ve beraberindeki arkadaşlar tamamen kendilerinden beklendiği şekilde hizmetlerini yaptılar. Hiç bir eşyaya hasar vermeden özenli bir biçimde taşıma işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir şekilde evden eve nakliye işlerimizi icra ettiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzculuğu Nakliyatı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.

 • avatar img
  By Cafer KARAHAN

  Tuzcuoğlu Evden Eve Nakliyat'la eşyalarımı İstanbul'dan Bursa'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şehirlerarası nakliyat mevzuunda tavsiye edilen bir nakliyat kuruluşu. İleri düzey bir biçimde taşındım diyebilirim. Firmaya teşekkür ediyorum. Tüm eşyalarımı paketlediler. İtinalı ve muntazam çalıştılar. Tuzcuoğlu Nakliyeyi tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.